• Szukaj
 • Lista zakupowa
 • Koszyk
 • Menu

Popularne wyszukiwania

  Zabawa to poważna Sprawa OGŁOSZENIE WYNIKÓW 5. EDYCJI KONKURSU RYSUNKOWEGO DLA DZIECI

  Przekonaliśmy się o tym, otrzymując niezwykłe rysunki pluszaków wymyślonych przez dzieci. Wśród nich wybraliśmy prace, które przechodzą do następnego etapu konkursu. Polskim finalistom gratulujemy - ich wyśnione pluszowe zabawki wezmą udział w ogólnoświatowym finale. Tam wyłonimy te, które powstaną naprawdę i trafią w przyszłym roku do asortymentu sklepów IKEA na całym świecie!

  IKEA Mazania się spełniają

  O konkursie

  IKEA zbiera dziecięce marzenia o pluszakach i je spełnia!

  W pierwszym etapie konkursu maluchy rysowały w domach swoje wymarzone pluszowe zabawki. Otrzymaliśmy wyjątkowe prace Waszych dzieci, wśród których wybraliśmy 20 polskich finalistów. Ich rysunki wezmą udział w ogólnoświatowym finale, tam wyłonimy 10 zwycięskich rysunków. Na ich podstawie powstanie limitowana edycja pluszowych zabawek, dostępna w naszych sklepach.

  Szczegółowe zasady konkursu

  Galeria zwycięskich prac

  Dzieci widzą świat w niezwykły sposób, prawda? Te prace przeszły
  do ogólnoświatowego etapu naszego konkursu.
  Ich twórcom gratulujemy!

  Zabawa to poważna sprawa

  IKEA Mazania się spełniają

  IKEA Foundation ze sprzedaży każdej dziecięcej książeczki lub zabawki zakupionej podczas kampanii przekazała 1 euro na rzecz projektów prowadzonych w najuboższych społecznościach na świecie. Działania te wspierają prawo dzieci do zabawy, rozwoju i edukacji. Dowiedz się więcej o kampanii Zabawa to Poważna Sprawa.

  Dowiedz się więcej